ЩО ТАКЕ ПІТБАЙК?

Pitbike  (на українській "Пітбайк") - це різновид міні-мотоцикла, придатного для мотокросу або супермотодрайву ..     

Історія Пітбайка пройшла еволюцію від звичайного велосипеда до повноцінного мотокросового міні-мотоцикла. Таке поняття як «Пітбайк» з'явилося вперше в США. Механіки, персонал або самі гонщики використовували підручний транспортний засіб для переміщення по піт-лейн або території траси під час підготовки до заїздів та  під час гонки.

Найчастіше таким засобом опинявся велосипед.

Наприклад,  надзвичайно популярні велосипеди Schwinn StingRays, були досить компактними, але достатніми для того, щоб на них могла переміщатися доросла людина.

Звідси і пішла назва «Пітбайк» (pitbike) - тобто буквально «велосипед  для технічного боксу».  

 

Поява міні-мотоциклів на ринку США в 50-60-ті роки стало однією з можливостей замінити підручну нешвидку вело - техніку в піт-боксах на більш швидкісну.

Класичні Пітбайки тих років являли собою примітивно сконструйовані мотоцикли з відсутньою підвіскою і імпровізованими гальмами.

Як правило, на перших міні-мотоциклах використовувався двигун «Бріггс & Стреттон», потужність якого не перевищувала 5 кінських сил.

 

Пітбайк - це розвага для всіх віків, яка не вимагає великих грошових вкладень.

Пітбайк - це проста і надійна конструкція, яка не потребує від вас спеціальних знань і навичок.

 

Пітбайк неймовірно універсальний!

Ви можете легко і швидко модифікувати його під інший клас мотоциклів: трек, мінікросс, стантрайдинг, мотард, ендуро, супермото.

Тел: (099) 64-69-424, (068) 42-68-945
Email: pitbikeprokat@gmail.com
©  "ДРАЙВ". Всі права захищено

Сайт розроблено командою